A w naszej klasie...

A co słychać w klasie SP 1.2 ?
Oj wiele. Rozmawiamy aktualnie o zimie i sprawach z nią związanych: śpiewamy zimowe piosenki grając jednocześnie na instrumentach, tworzymy zimowe obrazy obserwując zimowa przyrodę. Bierzemy udział w indywidualnych zajęciach, m.in. z rehabilitacji. także wspieramy tworzenie więzi społecznych. Mamy też czas na odpoczynek i relaks. Wszystko po to, by każdy kolega i koleżanka z naszej klasy mogli się czuć dobrze i bezpiecznie. To jest najważniejsze.
