Urodziny Marysi

Niedawno obchodziliśmy urodziny Marysi. Były cudowne balony, pyszny tort i niezapomniane chwile spędzone w gronie koleżanek i kolegów.
Marysi życzymy wszystkiego najlepszego, a rodzicom i babci dziękujemy za przygotowanie poczęstunku.

