
16 maja 2025r. dyrektorki naszej placówki Izabela Pakuła i Izabela Malkusz wzięły udział w wojewódzkiej konferencji organizowanej przez Aleksandrę Dyla-Śląską Kurator Oświaty. Celem tego wydarzenia było stworzenie przestrzeni do wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie edukacji włączającej, diagnozy funkcjonalnej, promowania dobrych praktyk i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań.

Lada dzień po uruchomieniu SCWEW w Ziemięcicach odbyło się spotkanie z dyrektorami placówek oświatowych, którzy przyłączyli się do projektu. Do spotkania dołączyła Pani Izabela Ziętka, podsekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki , która wspólnie z Marszałkiem Sejmu RP Szymonem Hołownią w tym dniu gościła w naszej placówce.





.png)